Назва структурного підрозділу

   Голова первинної організації

Кількісний 

    склад

1 Долинська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України Мельник Іван Михайлович 0
2  Вигодська загальноосвітня школа I-III ступенів Мостепаненко Людмила Романівна  0
3  Вигодський навчальний корекційно-реабілітаційний центр Вербовецька Оксана Дмитрівна  0
4  Долинський природничо-математичний ліцей Боднар Іванна Рудольфівна  0
5  Голова профкому Шевченківської ЗОШ Дожджаник Галина Станківна  0
 6  Долинська гімназія №1  Занкоич Микола Миколайович  0
 7  Долинська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Левицький Ярослав Максимович  0
 8  Долинська ззагальноосвітня школа I-III ступенів.№5 Колєсова Ольга Анатоліївна  0
 9  Долинська спеціалізована школа I-III ступенів №6 Гринишин Віталій Степанович  0
 10  Долинська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Керницька Мирослава Іванівна  0
 11  Долинський навчально-виховний комплекс №2 Мороз Алла Андріївна  0
 12  Долинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів Чернецька Марта Ярославівна  0
 13  Витвицька загальноосвітня школа I-III ступенів  Безус Оксана Святославівна  0
 14  Вишківська загальноосвітня школа I-III ступенів Петровська Оксана Іванівна  0
 15  Великотур’янська ззагальноосвітня школа I-III ступенів Семків Михайло Михайлович  0
 16  Гошівська загальноосвітня школа I-III ступенів Романюк Юрій Ількович  0
 17  Кальнянська загальноосвітня школа I-III ступенів  Сорока Марія Миколаївна  0
 18  Княжолуцька ззагальноосвітня школа I-III ступенів  Петрушка Василь Михайлович  0
 19  Малотур'янська загальноосвітня школа I-III ступенів  Польова Оксана Ярославівна  0
 20  Надіївська загальноосвітня школа I-III ступенів  Перевізник Людмила Василівна  0
 21  Оболонська загальноосвітня школа I-III ступенів  Юринець Лілія Богданівна  0
 22  Раківська загальноосвітня школа I-III ступенів  Федів Олександра Іванівна  0
 23  Солуківська загальноосвітня школа I-III ступенів  Мартинишин Тетяна Миколаївна  0
 24  Старомізунська загальноосвітня школа I-III ступенів  Дяків Ярослава Ярославівна  0
 25  Тростянецька загальноосвітня школа I-III ступенів  Матійчин Оксана Василівна  0
 26  Тяпчанський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III стенів - дошкільний навчальний  Васько Михайло Михайлович  0
 27  Белеївська загальноосвітня школа I-II ступенів  Петрушка Галина Василівна  0
 28  Кропивницька загальноосвітня школа I-II ступенів  Кузів Ольга Юріївна  0
 29  Лолинська загальноосвітня школа I-II ступенівмм  Магдебур Лілія Богданівна  0
 30  Новошинська загальноосвітня школа I-II ступенів  Даниляк Олександра Яківна  0
 31  Підлісківська загальноосвітня школа I-II ступенів  Бріцька Руслана Василівна  0
32  Пшеничниківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний заклад   Чекан Володимир Ігорович  0
 33  Рахинська загальноосвітня школа I-II ступенів  Феш Оксана Романівна  0
 34  Розточківська загальноосвітня школа I-II ступенів  Настасяк Надія Миколаївна  0
 35  Сенечівська загальноосвітня школа I-II ступенів  Кепаца Василь Васильович  0
 36  Слободобоехівська загальноосвітня школа I-II ступенів  Грицик Світлана Михайлівна  0
 37  Слобододолинська загальноосвітня школа I-II ступенів  Гірник Ганна Миронівна  0
 38  Церківнянська загальноосвітня школа I-II ступенів  Шикор Любов Дмитрівна  0
 39  Яворівська загальноосвітня школа I-II ступенів  Попадинець Людмила Вікторівна  0
 40  Новоселицька загальноосвітня школа I ступеня  Флячок Любов Іванівна  0
 41  Оболонський НВК  Штурмак Оксана Остапівна  0
 42  Станківецька загальноосвітня школа I ступеня  Дзеса Тетяна Миколаївна  0
 43  Якубівська загальноосвітня школа I ступеня Чиж Ганна Дмитрівна  0
 44  Долинська загальноосвітня (змінна) школа II-III ступенів  Грицик Світлана Іванівна  0
 45  Долинський дитячий будинок  Куцалаба Наталія Василівна  0
 46  Долинський будинок дитячої та юнацької творчості  Ярович Любомира Степанівна  0
 47  Долинська дитячо-юнацька спортивна школа  Тимків Віктор Іванович  0
 48  Долинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат  Марчак Ігор Ярославович  0
 49  Долинська районна станція юних техніків  Магас Мирон Михайлович  0
 50  Долинський дошкільний навчальний заклад „Зірочка"  Руда Людмила Михайлівна  0
 51  Долинський дошкільний навчальний заклад „Золота рибка"   Чамбул Оксана Миронівна  0
 52  Долинський дошкільний навчальний заклад „Росинка"  Диндин Тетяна Іванівна  0
 53  Долинський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"   Стеблак Людмила Василівна  0
 54  Дошкільний навчальний заклад „Дзвіночок"  Гомівка Інна Ярославівна  0
 55  Дошкільний навчальний заклад „Журавлик"  Матвеєва Надія Яківна  0

 56

Управління освіти, молоді та спорту 

 Косякевич Наталія Іванівна  0

57

Дошкільний навчальний заклад "Теремок" с. Солуків

Кецмур Юлія Романівна 0
58 Інклюзивно-ресурсний центр Матвеєва Іванна Олександрівна 0

  

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідування

351921
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
416
1537
2253
347783
5386
9082
351921

Your IP: 54.82.93.116
Server Time: 2018-11-14 18:40:16
Счетчик joomla