Експерти закликали весь світ скоротити робочий тиждень до 4 днів

            Скорочення робочого тижня до 4 днів піде на користь і роботодавцям, і їх співробітникам. У цьому переконані експерти, які привели переконливі доводи про необхідність масового переходу на 4-денний робочий тиждень в ході Всесвітнього економічного форуму в Давосі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

            Експерти нагадали, що за пропозицією Міжнародної організації праці вже багато компаній почали проводити екперіменти по скороченню робочого тижня до 4 днів і отримали позитивні результати.

            "Менеджери кажуть, що співробітники стали більш креативні, покращилася відвідуваність, вони перестали спізнюватися, йти з роботи раніше або затримуватися на обіді. Безпосередньо продуктивність їх праці не змінилася, незважаючи на те, що замість п’яти днів вони працювали чотири", — розповів професор по роботі з людськими ресурсами в Оклендському технологічному університеті Джаред Хара.

            Його підтримала глава економічного спрямування в Федерації британських профспілок Кейт Белл. За її словами, скорочення робочого тижня дозволяє людям "не розриватися" між роботою та особистим життям, а також" може поліпшити ґендерну рівність".

            Психолог Уортонської школи бізнесу при Пенсільванському університеті Адам Грант наголосив, що при зниженні тривалості робочого часу люди можуть ефективніше зосередити увагу, виконувати той же об’єм роботи, але при цьому якісніше і креативніше.

            Крім цього, на форумі обговорювалися наукові дослідження, в рамках яких було доведено, що люди стануть щасливішими, якщо будуть менше працювати. Експерти також згадали одну з компаній Нової Зеландії, яка ще в минулому році тимчасово перейшла на 4-денний робочий тиждень, але після вирішила залишити такий графік на постійній основі.

           

Вітання!

no events

Профспілка - реальна сила, здатна захистити!

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідування

410059
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
47
309
888
407956
6204
15729
410059

Your IP: 3.84.182.112
Server Time: 2019-04-26 00:41:43