Різдвяні зустрічі в колі нашої родини  - Надвечірців.

Господар – січень огорнув снігом наш край і подарував людям колядників-вісників величного Таїнства Різдвяних свят і радість « В колі нашої родини-Надвечірців». Зустріч стала повноправною володаркою 20 січня 2019 р. Саме в цей день у залі «Просвіти» було святково і велично, бо в ньому творилося диво- родина «Педагогічного Надвечір’я»  любов’ю ділилися один з одним, вітали зі святами, спілкувалися, колядували, зустрічалися з творчими людьми.

 

Сім’я  о. Василя Бурія подарувала  пісенно-театральним дійством радісну вістку про народження Ісуса Христа - Спасителя людства. Щиро дякуємо отцеві, їмості, їхнім діточкам за духовні колядки. Світло Вифлеємської зорі осяяло душі і серця любов’ю, миром, коли звучала у супроводі скрипки мелодія колядки «Святая  ніч», яку виконала Сніжана Караїм, учениця Долинської дитячої школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича ( викладач Любов Погонич). Ми  дякуємо лауреату і переможцю Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів, фестивалів дуету «Дві долі» у складі: заслуженого працівника культури України Ярослава Шершеня та Ольги Шершень за чудово виконану «Пісню про Долину» на слова поетеси Оксани Сподар, музика Я. Шершеня.

З доброю звісткою прийшли до Надвечірців колядники -  Лауреат  Міжнародного фестивалю-конкурсу стрілецької пісні (м. Хуст Закарпатської обл. ), народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Байрак» Центру культури  і дозвілля  (керівник Я. Шершень).

 Їхні коляди прославили глибину і велич Різдва Христового.

В країну добра і надії, де хочеться жити у дружбі зі щирим, задушевним поетичним словом запросили нас учасники літературної студії «Слово», яка діє при центральній районній бібліотеці - Оксана Сподар та Любов Тимчій.

Організатори дійства «Педагогічного Надвечір’я» - Мельник І.М., Сенчак Т.Я., Дмитрів У.М., Підборецька М.Л., Новак Т.В., Жгута Н.М., Сподар О.С., Перевізник Л.В., Семків М.М., Тимчій Л.М. переконані: для гармоній наших зустрічей потрібні любов, розуміння, турбота і допомога. І все це ми  отримали від організаторів, учасників та гостей свята, а також від директора Будинку «Просвіти» Ніни Радухівської та працівників Олександри Крайник, Михайла Кривеня.

Дякуємо всім, хто допоміг у  створенні «Різвяних зустрічей». Адже любити, вірити, ділитись добром і допомогою під силу кожному.

Щирі слова вдячності організаторам та Надвечірцям пролунали з уст Романа Любка, Любові Караїм,  Ярослави Федунів, Лідії Семенової.

… Душа кожного, хто побував у гостях «Педагогічного Надвечір’я», неначе сніг - легка та чиста і навіть випромінювала тепло, як та Різдвяна зірка, що віщувала диво з див - народження Божого Сина.

 

 

 

Вітання!

no events

Профспілка - реальна сила, здатна захистити!

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідування

410067
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
55
309
896
407956
6212
15729
410067

Your IP: 3.84.182.112
Server Time: 2019-04-26 00:42:16