Різдвяні зустрічі в колі нашої родини  - Надвечірців.

Господар – січень огорнув снігом наш край і подарував людям колядників-вісників величного Таїнства Різдвяних свят і радість « В колі нашої родини-Надвечірців». Зустріч стала повноправною володаркою 20 січня 2019 р. Саме в цей день у залі «Просвіти» було святково і велично, бо в ньому творилося диво- родина «Педагогічного Надвечір’я»  любов’ю ділилися один з одним, вітали зі святами, спілкувалися, колядували, зустрічалися з творчими людьми.

 

Сім’я  о. Василя Бурія подарувала  пісенно-театральним дійством радісну вістку про народження Ісуса Христа - Спасителя людства. Щиро дякуємо отцеві, їмості, їхнім діточкам за духовні колядки. Світло Вифлеємської зорі осяяло душі і серця любов’ю, миром, коли звучала у супроводі скрипки мелодія колядки «Святая  ніч», яку виконала Сніжана Караїм, учениця Долинської дитячої школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича ( викладач Любов Погонич). Ми  дякуємо лауреату і переможцю Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів, фестивалів дуету «Дві долі» у складі: заслуженого працівника культури України Ярослава Шершеня та Ольги Шершень за чудово виконану «Пісню про Долину» на слова поетеси Оксани Сподар, музика Я. Шершеня.

З доброю звісткою прийшли до Надвечірців колядники -  Лауреат  Міжнародного фестивалю-конкурсу стрілецької пісні (м. Хуст Закарпатської обл. ), народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Байрак» Центру культури  і дозвілля  (керівник Я. Шершень).

 Їхні коляди прославили глибину і велич Різдва Христового.

В країну добра і надії, де хочеться жити у дружбі зі щирим, задушевним поетичним словом запросили нас учасники літературної студії «Слово», яка діє при центральній районній бібліотеці - Оксана Сподар та Любов Тимчій.

Організатори дійства «Педагогічного Надвечір’я» - Мельник І.М., Сенчак Т.Я., Дмитрів У.М., Підборецька М.Л., Новак Т.В., Жгута Н.М., Сподар О.С., Перевізник Л.В., Семків М.М., Тимчій Л.М. переконані: для гармоній наших зустрічей потрібні любов, розуміння, турбота і допомога. І все це ми  отримали від організаторів, учасників та гостей свята, а також від директора Будинку «Просвіти» Ніни Радухівської та працівників Олександри Крайник, Михайла Кривеня.

Дякуємо всім, хто допоміг у  створенні «Різвяних зустрічей». Адже любити, вірити, ділитись добром і допомогою під силу кожному.

Щирі слова вдячності організаторам та Надвечірцям пролунали з уст Романа Любка, Любові Караїм,  Ярослави Федунів, Лідії Семенової.

… Душа кожного, хто побував у гостях «Педагогічного Надвечір’я», неначе сніг - легка та чиста і навіть випромінювала тепло, як та Різдвяна зірка, що віщувала диво з див - народження Божого Сина.

 

 

 

Вітання!

no events

Профспілка - реальна сила, здатна захистити!

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідування

383635
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
82
0
82
382324
4327
10672
383635

Your IP: 34.229.175.129
Server Time: 2019-02-21 15:01:24
Счетчик joomla