У Чернігові відкрилась перша ліцензована приватна школа

Ukrinform

            У Чернігові 1 вересня розпочинає свою роботу перша ліцензована приватна школа.

            Про це кореспонденту Укрінформу повідомила директор навчального закладу Неля Лавриненко.

            "Наша школа "МудрАнгелики" - перша ліцензована приватна школа в Чернігові. На новий навчальний рік ми набрали 3 перших класи, другий і третій, всього - понад півсотні дітей", - розповіла вона.

            За словами директора, "МудрАнгелики" - це освітній простір, покликаний розкрити творчі й особистісні здібності дитини. Школа застосовує інноваційну методику освіти STREAM і навчання через практику, забезпечує поглиблене вивчення англійської мови.

            "Окрім математики, мови, фізкультури, у нас є кросфітнес, робототехніка, шахи - це обов’язково для кожного класу, є фінансова наука або економіка, різні види спортивних занять - боротьба, сучасні танці, артдрама... Все це дозволить поглибити знання, передбачені міністерською програмою", - зазначила Лавриненко.

            Кожен клас приватної школи налічує не більше 15 учнів. З ними працюють два педагоги - так звана класна мама і тьютор - помічник учителя із психологічною освітою. Діти перебуватимуть у школі цілий день. Там вони тричі харчуватимуться, займатимуться в гуртках, ходитимуть на прогулянки та екскурсії, робитимуть уроки. Домашні завдання перевірятимуть педагоги, і батькам увечері не доведеться це робити. Школа надає також увесь необхідний навчальний матеріал - канцтовари, підручники, контурні карти, атласи тощо.

            Після закінчення кожного класу дитина отримує табель загальнодержавного зразка. Рівень її знань відповідатиме загальнодержавному стандарту.

            Навчання у школі платне - 4 тис. грн на місяць плюс 60 грн. на день. У вартість включені всі витрати на забезпечення навчального процесу, харчування, шкільний автобус, походи в театри, музеї, виставкові зали та ін.

 

Школа Чернігів

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідування

374329
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
308
378
1717
370280
5693
10003
374329

Your IP: 54.226.25.74
Server Time: 2019-01-18 19:06:36
Счетчик joomla