ВИМОГИ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ ТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Ігноруючи Вимоги профспілок щодо гарантування законних соціально-трудових прав та інтересів працівників, висунуті учасниками  Всеукраїнської    попереджувальної    акції    протесту профспілок  15 жовтня ц.р., Уряд продовжує приймати антисоціальні рішення.  

 

Професійні спілки заявляють, що урядовці переступили межу народного терпіння, зазіхаючи на конституційні права громадян та перекладаючи наслідки своєї бездіяльності на плечі зубожілого і дедалі бідніючого населення, боячись змусити виконувати Закон олігархів-монополістів!

Професійні спілки України

 вимагають НЕГАЙНО ЗУПИНИТИ:

 • Скасування Конституційного права громадян на безоплатну освіту та охорону здоров’я.

 • Стрімке зростання безробіття, в т.ч. за рахунок не працевлаштування вимушено переміщених осіб із зони АТО, скорочення мережі освітніх та лікувальних закладів, реорганізації органів державної влади.

 • Катастрофічне падіння рівня життя населення в умовах галопуючого підвищення цін та тарифів на соціально важливі та життєво необхідні товари та послуги.

 • Підвищення пенсійного віку до 65 років,  погіршення пенсійного забезпечення.

 • Знецінення праці працівників бюджетної сфери (освітян, медиків, працівників культури та соціальної сфери, держслужбовців найнижчої ланки) через збільшення  навантаження з одночасним зменшенням заробітної плати.

 • Звуження соціальних гарантій для молоді через скасування виплати стипендій, права на забезпечення першим робочим місцем та житлом тощо.

 • Руйнацію системи соціального страхування, позбавлення права працівників і їхніх дітей на санаторно-курортне лікування,  протиправне захоплення профспілкових санаторіїв.

 • Збільшення податкового тиску на низько- і середньо дохідні верстви населення.

  ВЛАДА ЗОБОВЯЗАНА ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

 1. Підвищення розмірів прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, пенсії з   1 січня 2015 року не менш ніж на рівень інфляції за 2014 рік з подальшим їх наближенням до європейських стандартів.

 2. Ліквідацію дискримінації в оплаті праці працівників бюджетної сфери і зайнятих на державний службі та в органах місцевого самоврядування;  поетапне, починаючи з  1 січня 2015 року, підвищення розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду ЄТС до законодавчо гарантованого рівня.

 3. Повне погашення боргів з виплати заробітної плати та своєчасність отримання винагороди за працю, соціальних і страхових виплат.

 4. Виведення з тіні 4,5 мільйона нелегально зайнятих працівників та 200 мільярдів гривень заробітної плати, що дасть 30 мільярдів  щорічних додаткових надходжень до бюджету та 70 мільярдів – до Пенсійного фонду України.

 5. Прозорий, погоджений з суспільством механізм встановлення цін і тарифів на соціально важливі товари й послуги та ефективні упереджувальні заходи соціального захисту вразливих категорій населення.

 6. Ефективну боротьбу з корупцією, яка витягує з економіки десятки мільярдів гривень.

 7. Дотримання принципів соціального діалогу, відкритості, прозорості для суспільства рішень у сфері соціальних, економічних, трудових відносин для забезпечення прав та інтересів українського народу; проведення конструктивних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк.

 8. Законодавчий захист від протиправних зазіхань на профспілкові соціальні об’єкти, які десятиліттями слугують всьому народові України.

  УРЯД, ЯКИЙ НЕ БАЖАЄ ЦЬОГО РОБИТИ – ЧУЖИЙ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ!

  Прийнято учасниками Всеукраїнської акції протесту профспілок

  23 грудня 2014 року у м. Києві

Вітання!

no events

Профспілка - реальна сила, здатна захистити!

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідування

422695
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
169
178
1930
418589
5714
5376
422695

Your IP: 54.85.162.213
Server Time: 2019-06-19 10:21:04