Звернення президії Долинського районного комітету Профспілки

працівників освіти і науки України

до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України

 

 Як стало відомо, Уряд України з метою економії коштів готує пропозиції до Верховної Ради України щодо внесення змін до ряду законодавчих актів, якими передбачено суттєве звуження багатьох соціальних гарантій працівників галузі. Такі його дії викликають глибоке обурення педагогічної громади краю. У період галопуючої інфляції, різкого зростання цін та погіршення на цьому фоні рівня життя освітян особливо цинічним є намагання Уряду зменшити розміри їх заробітної плати, яка й так є найнижчою в Європі, а також збільшити тижневе навчальне навантаження педагогічних працівників, що ще більше поглибить непросту ситуацію на ринку праці.

Освітяни Прикарпаття категорично не сприймають антисоціальні перспективи про скасування гарантій фінансового забезпечення галузі, запровадження обов’язкового лише дев’ятирічного навчання, позбавлення студентів і учнів права на отримання стипендій та пільговий проїзд.

Висловлюємо також обурення проти намірів підвищити пенсійний вік, збільшити страховий стаж, зокрема для призначення пенсій за вислугу років педагогічним працівникам, змінити порядок індексації доходів громадян, скасувати норми про відрахування коштів на оздоровлення, на охорону праці, звузити права територіальних громад приймати рішення про реорганізацію та ліквідацію загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів тощо.

Вважаємо, що у влади є інші можливості наповнювати бюджет держави, зокрема через легалізацію тіньового бізнесу, посилення боротьби з  корупцією та ухилянням від сплати податків, збільшення оподаткування заможних верств населення. Вирішення державних проблем за рахунок працівників бюджетної сфери та інших незаможних громадян є неприпустимим.

Звертаємося до Президента, Верховної Ради та її депутатів, Уряду України  не допустити прийняття антисоціальних та протиконституційних законів, оскільки їх реалізація може спровокувати соціальний вибух.

Висловлюємо готовність освітян відстоювати свої права та соціально-економічні інтереси шляхом проведення передбачених законодавством масових заходів, аж до застосування крайнього засобу вирішення конфлікту – страйку.

Президія Долинського районного комітету Профспілки

працівників освіти і науки України

Вкладення:
ФайлОписАвторРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (Адреси для листування.doc)Адреси для листування.doc Super User22 kB2014-12-17 18:54

Вітання!

no events

Профспілка - реальна сила, здатна захистити!

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідування

422635
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
109
178
1870
418589
5654
5376
422635

Your IP: 54.85.162.213
Server Time: 2019-06-19 10:17:13