«Світло материнської любові»

Мелодія Вівальді « Весна» у виконанні струнного квартету « Кантабіле» у складі  Наталії Погонич, Світлани Федорич, Галини Савіцької,  Галини Холодової, викладачів Долинської дитячої школи естетичного виховання     імені Мирослава  Антоновича, допомогла вчителям та гостям  Педагогічного Надвечір’я зігріти власні серця особливим «Світлом  материнської  любові».

Детальніше: Світло материнської любові

Перенесення щорічної відпустки на інший термін: консультує юрист

Відповідно до ст. 11 Закону України «Про відпустки» щорічна відпустка на вимогу працівника має бути перенесена на інший період у разі (обов’язкове перенесення на вимогу працівника):

Детальніше: Перенесення відпустки

За наполяганням ФПУ встановлено диференційний підхід норм відрахувань до бюджету державними підприємствами

Уряд України прийняв рішення щодо нормативу відрахування державними підприємствами частини чистого прибутку та сплату дивідендів господарськими товариствами, в яких є державна частка.

Детальніше: За наполяганням ФПУ

Великдень 2019: скільки буде вихідних

Великдень цього року святкується у неділю, 28 квітня, і є вихідним днем. Згідно з українським законодавством, якщо офіційний святковий день припадає на суботу або неділю, то і понеділок буде вихідним. Таким чином, й 29 квітня буде вихідним. Це обумовлено статтею 67 Кодексу законів про працю України.

Детальніше: Скільки буде вихідних

 

Проект Закону щодо надбавки за престижність розглянуть у упродовж десятої Парламентської сесії

До ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надійшов лист від Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти щодо численних звернень первинних профспілкових організацій закладів освіти з вимогою підтримати зареєстрований у Верховній Раді Україні проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» у частині виплати педагогічним та науково-педагогічним працівникам щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці» (реєстр. № 10100 від 27.02.2019), яким пропонується законодавче закріплення виплати щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 30 %посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічним та науково- педагогічним працівникам закладів та установ освіти незалежно від їх підпорядкування.

Комітет інформує цей законопроект планується розглянути упродовж десятої сесії восьмого скликання. 

У свою чергу Комітет звернувся до Голови Верховної Ради України А. Парубія з пропозицією включити цей законопроект для першочергового розгляду до порядку денного пленарного засідання Верховної ради України на період 23-26 квітня 2019 року. 

 

 

Вкладення:
ФайлОписАвторРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (vru_komtet.doc)vru_komtet.doc Super User3703 kB2019-04-20 04:07

ФПУ поставила запитання до кандидатів у Президенти

Федерація профспілок України звернулася до кандидатів на посаду Президента України, які вийшли до другого туру, Порошенка П.О. і Зеленського В.О., із запитаннями щодо захисту прав та інтересів працівників і очікує відповіді на них.

Детальніше: Звернення до кандидатів у Президенти

 

 

Звернення Профспілки до влади щодо підвищення зарплати педагогам – дошкільникам, позашкільникам

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Кабінету Міністрів України, Комітету науки і освіти Верховної Ради України, Федерації профспілок України з приводу необхідності підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти.

Детальніше: Підвищення зарплати


Із 1 березня українці отримають підвищені пенсії: Кому піднімуть виплати і на скільки

З 1 березня пенсії в Україні зростуть. Для кого і на скільки - це вже інше питання

З 1 березня українським пенсіонерам обіцяно підвищення виплат. Більш того, у понеділок, 25 лютого, президент Порошенко оголосив, що пенсіонери, котрі отримують мінімалку, отримають додатково 2,4 тис грн.

Детальніше: Про пенсію

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідування

415773
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
158
127
398
414027
4168
7750
415773

Your IP: 54.167.47.248
Server Time: 2019-05-22 12:03:58