Чергова зустріч у клубі ветеранів-освітян

«Педагогічне Надвечіря» 

           Прекрасний звичай є на Кавказі. Високо в горах садять плодові дерева. Випадковий мандрівець, втамувавши голод, спрагу, не може навіть подякувати, бо не знає кому. Невідомий садівник стає рідним для подорожанина. Турист з любов’ю споглядає на життя. Адже немає вищої святині, ніж тепліше глянути на світ, у якому ти живеш.

            Саме третя зустріч  Педагогічного Надвечір’я  «Тепліше ми погляньмо на цей час…» допомогла організаторам та гостям свята зрозуміти просту істину: найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – вміння любити,  шанувати тих людей, з якими спілкуєшся, працюєш.

            І ця наша любов, вдячність кожному ветерану освітянської ниви – щира і велика, оскільки розуміємо, яку  високу місію виконував кожен вчитель у своїй школі.

            Наші зустрічі  - неповторні, забарвлені як творчими колоритами, так і цікавими пропозиціями наших надвечірців. Якщо на другій  зустрічі  «Будьмо знайомі» ми більше дізналися, чим наповнене їхнє життя сьогодні, у кожного відчитали своєрідну автобіографію, написану зморшками, які зіткані з мудрості та самопожертви… Відкрили для себе, що поважний вік – це ніби привілейована позиція, період, в якім  особистість стає  паном свого часу..., тому і можна помітити несподівані горизонти в  житті.   Водночас разом з ними відчули і переживали сумні нотки самотності і випробувань.

            З зустрічі «Тепліше ми погляньмо на цей час…», яка відбулася в Народному домі «Просвіта» 17 квітня 2016 року ми більше дізналися про  багатогранне життя  вчителя, який 50 років свого життя присвятив педагогічній діяльності у Долинській спеціалізованій школі-інтернаті - пана Романа Любка (видав сім поетичних збірок), та художника Степана Теліжина, плідність і творчість якого не відчуває віку. З кожною зустріччю надвечірців  ми розуміємо, що люди похилого віку є тим неоціненним багатством, оскільки є не тільки хранителями спогадів, вони є носіями  здорових цінностей і віддзеркалюють багаж  позитивних відчуттів.

            Чимало цікавих і слушних пропозицій від колег-ветеранів ми взяли до уваги щодо проведення формату наступної зустрічі, яка відбудеться восени «Надвечір’я - неповторний дотик до душі…».   

            Для кожної людини пам’ять про школу – дорога. Про кожну з шкіл району можна  і потрібно сказати  так багато світлого і доброго. Кожна шкільна родина мала щось своє, безцінне.  І ми не можемо про це не згадувати на наших Педагогічних Надвечір’ях,  адже найкращі роки  вчительського життя відгомоніли в стінах школи.  Справді – це є велика честь і радість знаходити чудові перли, щоб поділитися  ними у клубі Педагогічного Надвечір’я.

 

 

 

 

              Оргкомітет

Вітання!

no events

Профспілка - реальна сила, здатна захистити!

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідування

422688
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
162
178
1923
418589
5707
5376
422688

Your IP: 54.85.162.213
Server Time: 2019-06-19 10:20:38