Клубу «Педагогічне Надвечір’я»

 

7 жовтня 2015 р. – день народження клубу «Педагогічне Надвечір’я».

 «Педагогічне Надвечір’я»  – своєрідний символ, візитна картка профспілки працівників освіти і науки України в місті Долина. Це справжній осередок творчості, натхнення, доброти і любові. Любові і поваги до педагогів поважного віку, які своє життя присвятили школі. «Усі ми прагнемо любові»  – тема першої зустрічі у клубі «Педагогічне Надвечір’я», яка відбулася 7 жовтня. Святкове засідання клубу – це не просто концерт, підготовлений членами профспілки працівників освіти і науки Долинщини, а захід, в який було вкладено часточку душі його учасників, організаторів і ведучої. Спілкування очищає розум і серце, а людину робить добрішою. Адже, спілкуючись, люди забувають про побутові проблеми, життєві негаразди.

Організаторам святкового відкриття клубу «Педагогічне надвечір’я»

Мельнику І.М. – голові Долинської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Сенчак Т.Я. – вчителю Долинського ПМ ліцею, Дмитрів У.М. – вчителю Долинської ЗОШ I-III ступенів №7, Жгуті Н.М.  – вчителю Долинської ЗОШ I-III ступенів №4, Тусик К.Я. – директору Долинського Будинку просвіти, Семківу М.М. – всителю Великотур’янсько НВК, Скіпару Б.В., Курус Г.С., Якиміву О.М., Корпан О.А., Сподар О.С.    – вчителям Долинського ПМ ліцею, учням Долинського ПМ ліцею та Долинської ЗОШ I-III ступенів №4, викладачеві танців Бойко-Попович А.Я. та учасникам зразкового ансамблю бального танцю «Натхнення» районного Будинку культури, хористам церкви св. Андрія Первозванного та його регенту Кіндрі В.В. та головам первинних організацій Профспілки працівників освіти і науки України Долинського району хотілося зробити мить життя - зустрічі з педагогами поважного віку значущою, важливою, незабутньою.

Клуб «Педагогічне Надвечір’я» живе, діє, об’єднує педагогів району, дарує чудові хвилини гарного настрою. Згадуйте минуле, живіть сьогодні і сподівайтеся  краще майбутнє.

 

 

 

Вітання!

no events

Профспілка - реальна сила, здатна захистити!

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідування

422599
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
73
178
1834
418589
5618
5376
422599

Your IP: 54.85.162.213
Server Time: 2019-06-19 10:14:39