Фільтр
 • Допомога воїнам АТО

                Освітяни Долинської ЗОШ 1-3 ст. №7 закупили і передали волонтерам для воїнів АТО одяг, солодощі, предмети гігієни на суму 3000грн. Кошти виділені з профбюджету  згідно рішення профкому Первинної профспілкової організації Долинської ЗОШ 1-3 ст. №7 .

 • Наступ на права освітян триває!

  26 грудня 2914 року Кабінетом Міністрів України повернуто на повторний розгляд до Верховної Ради України законопроект «Про внесення змін до деяких законів України та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», реєстраційний № 1577, що не був підтриманий народними депутатами України під час розгляду 23 грудня.

 • ЦК Профспілки закликає парламентарів не підтримувати антисоціальний законопроект про зміни освітянських та інших законів

   ЦК Профспілки працівників освіти і науки України висловив протест проти законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», реєстраційний № 1577, що поданий Кабінетом Міністрів України на розгляд парламенту 22 грудня, як такого, що продовжує наступ на права працівників освіти і науки та осіб, які навчаються, проти чого виступили також учасники акції протесту 23 грудня 2014 року.

 •  

  Які податки українців змусять заплатити в 2015 році

  Кабінет Міністрів вніс у Верховну Раду проект Податкової реформи.

  Без прийняття пропонованих змін у Податковий кодекс парламентарії не зможуть перейти до прийняття бюджету на наступний рік.

 • ВИМОГИ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ ТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

  Ігноруючи Вимоги профспілок щодо гарантування законних соціально-трудових прав та інтересів працівників, висунуті учасниками  Всеукраїнської    попереджувальної    акції    протесту профспілок  15 жовтня ц.р., Уряд продовжує приймати антисоціальні рішення.  


 • РЕЗОЛЮЦІЯ

  Учасники Акції протесту профспілок – представники 7 млн. працівників усіх галузей економіки глибоко обуреніантисоціальними планами Урядущо трансформуються у «безстрокову шокову терапію» для українців.


 • Акція протесту профспілок: Уряд повинен почути свій народ

              23 грудня 2014 року відбулася багатотисячна акція протесту профспілок у зв’язку з антисоціальними ініціативами Уряду. Понад десять тисяч працівників бюджетної сфери – освітяни, медики, працівники соціальної сфери, державні службовці, молодь та студенти пікетували Верховну Раду України й Кабінет Міністрів України у зв'язку з наступом на конституційні права та гарантії працюючих при формуванні Держбюджету на наступний рік.

 • 23 грудня – Всеукраїнська акція протесту профспілок

  23 грудня 2014 року у Києві відбудеться Всеукраїнська акція протесту профспілок у зв’язку з прийняттям антисоціальних рішень Уряду.

  Всеукраїнська акція протесту профспілок відбудеться у м. Києві шляхом пікетування Парламенту, у зв'язку з наступом Уряду на конституційні права працюючих при формуванні Державного бюджету України на 2015 рік.
  Метою акції є привернення уваги народних депутатів України, Уряду, суспільства, ЗМІ до негативних для українського народу соціальних наступів Уряду щодо бюджетних обмежень, порушення трудових та соціальних прав людини праці.
  Під час акції планується мітинг, виступи від представників всеукраїнських профспілок, вручення Резолюції представникам влади.

  У заході візьмуть участь представники всеукраїнських профспілок, регіональних профоб'єднань, підвідомчих установ, інших національних профоб’єднань та громадських організацій.

  Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


 • Що готує працівникам і роботодавцям новий

  Трудовий кодекс

              Незабаром українці почнуть працювати за новим Трудовим кодексом (ТК). Він повинен замінити чинний ще з радянських часів Кодекс законів про працю (КЗпП). Це вже третій варіант кодексу за останні 4 роки. Два попередні не пройшли друге читання в Раді, і тепер, за законом, після обрання нового парламенту все треба починати спочатку. Розглядати ТК будуть наступного року, а поки він розміщений на сайті Мінсоцполітики для обговорення (на це відводиться два місяці).

 •  

  Суд розпочав розгляд апеляційної скарги Профспілки

  18 грудня 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд розпочав розгляд апеляційної скарги Профспілки працівників освіти і науки України на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 вересня 2014 року у справі про визнання протиправними та скасування постанов КМУ від 25.03.2014 № 88 та № 89 (про надбавки вчителям за престижність праці та бібліотекарям за особливі умови праці).

 • Івано-франківські вчителі вийшли на акцію протесту

   В Івано-Франківську 18 грудня 2014 року кількасот освітян вийшли на акцію протесту під будівлю ОДА з вимогою переглянути урядові пропозиції та не допустити економії коштів на освіті.

 •  

  Звернення президії Долинського районного комітету Профспілки

  працівників освіти і науки України

  до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України

 • Арсеній ЯЦЕНЮК

  ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ЩОДО ЗМІН ДО ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ

  І. Внесення змін до Конституції України у частині:

  1)   скорочення кількості народних депутатів з 450 до 150 осіб (потенційна економія - 424 млн. грн.);

  2)  зменшення термінів обов'язкового навчання у загальноосвітніх школах - 9 років (на даний час обов'язковим є навчання протягом 11 років);

Іменини

no events

Вітаємо з Днем Ангела!

Лічильник відвідування

433821
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
За весь період
57
130
709
432465
1464
3535
433821

Your IP: 35.173.57.202
Server Time: 2019-09-15 08:26:57
Счетчик joomla