Назва структурного підрозділу   Голова первинної організації
1 Вигодська загальноосвітня школа I-III ступенів Загоруйко Людмила Романівна
2 Вигодський навчальний реабілітаційний центр Вербовецька Оксана Дмитрівна
3 Долинський природно-математичний ліцей Боднар Іванна Рудольфівна
4 Долинська гімназія №1 Занкович Микола Миколайович
5 Долинська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Жгута Наталія Михайлівна
6 Долинська загальноосвітня школа I-III ступенів.№5 Федорко Лариса Борисівна
7 Долинська спеціалізована школа I-III ступенів №6 Савчин Галина Василівна
8 Долинська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Василів Степан Васильович
9 Долинський навчально-виховний комплекс №2 Мороз Алла Андріївна
10 Долинський науковий ліцей-інтернат Чернецька Марта Ярославівна
11 Витвицька загальноосвітня школа I-III ступенів Безус Оксана Святославівна
12 Вишківська загальноосвітня школа I-III ступенів Петровська Оксана Іванівна
13 Великотур'янський НВК  Семків Михайло Михайлович
14 Гошівська загальноосвітня школа I-III ступенів Нестерук Надія Іванівна
15 Кальнянська загальноосвітня школа I-III ступенів Сорока Марія Миколаївна
16 Княжолуцька загальноосвітня школа I-III ступенів Петрушка Василь Михайлович
17 Малотур'янський НВК Польова Оксана Ярославівна
18 Надіївська загальноосвітня школа I-III ступенів Перевізник Людмила Василівна
19 Оболонська загальноосвітня школа I-III ступенів Юринець Лілія Богданівна
20 Раківська загальноосвітня школа I-III ступенів Федів Олександра Іванівна
21 Солуківська загальноосвітня школа I-III ступенів Кріль Наталія Володимирівна
22 Старомізунська загальноосвітня школа I-III ступенів Заяц Руслана Мирославівна
23 Тростянецька загальноосвітня школа I-III ступенів Матійчин Оксана Василівна
24 Тяпчанський НВК Васько Михайло Михайлович
25 Шевченківська загальноосвітня школа I-III ступенів Дожджаник Галина Станківна
26 Белеївська загальноосвітня школа I-II ступенів Петрушка Галина Василівна
27 Лоп'янська ЗОШ I-III ступенів Казимирович Тарас Романович
28 Підлісківська загальноосвітня школа I-II ступенів Бріцька Руслана Василівна
29 Рахинянський НВК Феш Оксана Романівна
30 Розточківський НВК Настасяк Надія Миколаївна
31 Сенечівська загальноосвітня школа I-II ступенів Кепаца Василь Васильович
32 Слободоболехівська загальноосвітня школа I-II ступенів Покришка Наталія Семенівна
33 Слободолинська загальноосвітня школа I-II ступенів Занько Галина Анатоліївна
34 Церківнянська загальноосвітня школа I-II ступенів Ласяк Руслана Іванівна
35 Яворівська загальноосвітня школа I-II ступенів Попадинець Людмила Вікторівна
36 Оболонський НВК Штурмак Оксана Остапівна
37 Якубівська загальноосвітня школа I ступеня Чиж Ганна Дмитрівна
38 Долинський дитячий будинок Куцалаба Наталія Василівна
39 Долинський будинок дитячої та юнацької творчості Ярович Любомира Степанівна
40 Долинська дитячо-юнацька спортивна школа Тимків Віктор Іванович
41 Долинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Марчак Ігор Ярославович
43 Долинський дошкільний навчальний заклад „Зірочка” Руда Людмила Михайлівна
44 Долинський дошкільний навчальний заклад „Золота рибка” Чамбул Оксана Миронівна
45 Долинський дошкільний навчальний заклад „Росинка” Діндін Тетяна Іванівна
46 Долинський дошкільний навчальний заклад "Сонечко" Стеблак Людмила Василівна
47 Дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок" Цап Людмила Ярославівна
48 Дошкільний навчальний заклад "Журавлик" Крупчин Людмила Анатоліївна
49 Управління освіти, молоді та спорту  Косякевич Наталія Іванівна
50 Дошкільний навчальний заклад "Теремок" с. Солуків Мазур Юлія Романівна
51 Інклюзивно-ресурсний центр Матвеєва Іванна Олександрівна
52 ЗДО "Теремок" м. Долина Шаплавська Людмила Анатоліївна
53 ВОМС Вигодської СР Шпильчин Наталія Василівна
54 Грабівська ЗОШ I-II ступенів Тисяк Леся Василівна