Назва структурного підрозділу   Голова первинної організації
1  Вигодська загальноосвітня школа I-III ступенів Мостепаненко Людмила Романівна
2  Вигодський навчальний реабілітаційний центр Вербовецька Оксана Дмитрівна
3  Долинський природничо-математичний ліцей Боднар Іванна Рудольфівна
4  Долинська гімназія №1 Занкоич Микола Миколайович
5  Долинська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Степанчук Наталія Володимирівна
6  Долинська ззагальноосвітня школа I-III ступенів.№5 Федорко Лариса Борисівна
7  Долинська спеціалізована школа I-III ступенів №6 Савчин Галина Василівна
8  Долинська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Керницька Мирослава Іванівна
9  Долинський навчально-виховний комплекс №2 Мороз Алла Андріївна
10  Долинський науковий ліцей-інтернат Чернецька Марта Ярославівна
11  Витвицька загальноосвітня школа I-III ступенів Безус Оксана Святославівна
12  Вишківська загальноосвітня школа I-III ступенів Петровська Оксана Іванівна
13  Великотур’янський НВК  Семків Михайло Михайлович
14  Гошівська загальноосвітня школа I-III ступенів Романюк Юрій Ількович
15  Кальнянська загальноосвітня школа I-III ступенів  Сорока Марія Миколаївна
16  Княжолуцька ззагальноосвітня школа I-III ступенів  Петрушка Василь Михайлович
17  Малотур'янський НВК  Польова Оксана Ярославівна
18  Надіївська загальноосвітня школа I-III ступенів  Перевізник Людмила Василівна
19  Оболонська загальноосвітня школа I-III ступенів  Юринець Лілія Богданівна
20  Раківська загальноосвітня школа I-III ступенів  Федів Олександра Іванівна
21  Солуківська загальноосвітня школа I-III ступенів  Мартинишин Тетяна Миколаївна
22  Старомізунська загальноосвітня школа I-III ступенів  Заяц Руслана Мирославівна
23  Тростянецька загальноосвітня школа I-III ступенів  Матійчин Оксана Василівна
24  Тяпчанський НВК  Васько Михайло Михайлович
25 Шевченківська загальноосвітня школа I-III ступенів  Дожджаник Галина Станківна
26  Белеївська загальноосвітня школа I-II ступенів  Петрушка Галина Василівна
27 Лопянська ЗОШ I-III ступенів Казимирович Тарас Романович
28  Новошинська загальноосвітня школа I-II ступенів  Даниляк Олександра Яківна
29  Підлісківська загальноосвітня школа I-II ступенів  Бріцька Руслана Василівна
30  Рахинський НВК  Феш Оксана Романівна
31  Розточківський НВК  Настасяк Надія Миколаївна
32  Сенечівська загальноосвітня школа I-II ступенів  Кепаца Василь Васильович
33  Слободобоехівська загальноосвітня школа I-II ступенів  Грицик Світлана Михайлівна
34  Слобододолинська загальноосвітня школа I-II ступенів  Гірник Ганна Миронівна
35  Церківнянська загальноосвітня школа I-II ступенів Ласяк Руслана Іванівна
36  Яворівська загальноосвітня школа I-II ступенів  Попадинець Людмила Вікторівна
37  Оболонський НВК  Штурмак Оксана Остапівна
38  Якубівська загальноосвітня школа I ступеня Чиж Ганна Дмитрівна
39  Долинський дитячий будинок  Куцалаба Наталія Василівна
40  Долинський будинок дитячої та юнацької творчості  Ярович Любомира Степанівна
41  Долинська дитячо-юнацька спортивна школа  Тимків Віктор Іванович
42  Долинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат  Марчак Ігор Ярославович
43  Долинська районна станція юних техніків  Магас Мирон Михайлович
44  Долинський дошкільний навчальний заклад „Зірочка"  Руда Людмила Михайлівна
45  Долинський дошкільний навчальний заклад „Золота рибка"  Чамбул Оксана Миронівна
46  Долинський дошкільний навчальний заклад „Росинка"  Диндин Тетяна Іванівна
47  Долинський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"  Стеблак Людмила Василівна
48  Дошкільний навчальний заклад „Дзвіночок"  Цап Людмила Ярославівна
49  Дошкільний навчальний заклад „Журавлик"  Крупчин Людмила Анатоліївна
50  Управління освіти, молоді та спорту   Косякевич Наталія Іванівна
51 Дошкільний навчальний заклад "Теремок" с. Солуків Мазур Юлія Романівна
52 Інклюзивно-ресурсний центр Матвеєва Іванна Олександрівна
53  ЗДО "Теремок" м. Долина Лешко Тетяна Тарасівна
54  ВОМС Вигодської СР Тимочко Ольга Євгенівна 
55  Грабівська ЗОШ I-II ступенів  Тисяк Леся Василівна
56  Долинський ЗДО "Теремок"  Лешко Тетяна Тарасівна

  

Вітання!

Сьогодні святкує

свій день

народження

no events

Профспілка - єдина сила здатна нас захистити!