Ключова роль охорони праці в боротьбі з пандемією COVID-19

             13 грудня 2021 року розпочав роботу тижневий онлайн курс, організований Міжнародною організацією праці, «Ключова роль охорони праці в боротьбі з пандемією COVID-19».

            На п’яти вебінарах експерти МОП презентують останні дослідження та політичні рекомендації щодо виходу після кризи пандемії COVID-19 зі збереженням безпечних та здорових умов праці.

             Організатори курсу нагадали, що Всесвітня організація охорони здоров’я підтримує добровільність вакцинації, а Міжнародна організація праці – підтримує рекомендації ВОЗ.

Під час заходу було обговорено ситуацію в Україні про відсторонення невакцинованих працівників сфери освіти від роботи без виплати заробітної плати та без матеріальної допомоги, в якості компенсації. 

            Антоніо Хосе Робало дос Сантос – спеціаліст МОП з питань управління сфери праці, інспекції та охорони праці в Східній Європі та Центральній Азії наголосив, що кожна країна при прийнятті нормативно-правових актів та встановленні санкцій має керуватися статтею 9 Конвенції 1981 року про безпеку й гігієну праці та виробниче середовище № 155. Ця стаття передбачає застосування адекватних санкцій за порушення нормативно-правових актів:

  • Утілення в життя нормативно-правових актів, які стосуються безпеки й гігієни праці та виробничого середовища, забезпечується адекватною та відповідною системою інспекції. 
  • Система втілення в життя передбачає застосування адекватних санкцій за порушення нормативно-правових актів.

            Профспілка працівників освіти і науки України в своїй діяльності керується рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я і МОП про добровільність вакцинації працівників сфери освіти.

 Відділ експертно-правової роботи

 

Вкладення:
Скачати цей файл (konvenciia.pdf)konvenciia.pdf[ ]290 kB

Вітання!

Сьогодні святкує

свій день

народження

no events

Профспілка - єдина сила здатна нас захистити!

Лічильник

Сьогодні 9
Вчора27
Цього тижня 160
Минулого тижня 166
Цього місяця 643
Минулого місяця 1103
За весь період 81790
Ваш IP: 18.232.179.5
Сегодня: 2023-01-28
Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 10